Dla biznesu

biznes

TRANSMISJA DANYCH

Jeśli twoja firma posiada na terenie Skierniewic kilka oddziałów, to ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Nasza infrastruktura oraz lokalizacje węzłów radiowych sprawiają że jesteśmy dostępni niemal w 90% w każdej możliwej lokalizacji Skierniewic, jesteśmy gotowy do zestawienia transmisji danych w warstwie L2, dzięki czemu wszystkie oddziały firmy będę pracowały w tej samej sieci lokalnej.

TRANSMISJA VPN

Jeśli twoja firma posiada kilka oddziałów, nasze wieloletnie doświadczenie oraz możliwości techniczne pozwalają połączyć oddziały do siedziby głównej za pomocą VPN – Virtual Private Network, dzięki temu wszystkie oddziały będą pracowały w jednej sieci lokalnej.

USŁUGI DLA DEWELOPERÓW

Jeśli jesteście Państwo deweloperem i poszukujecie internetu oraz telewizji dla swoich przyszłych klientów zapraszamy do kontaktu.

Dla osób, które mają większe zapotrzebowanie na pasmo upload, posiadają własne serwery z usługami (poczta, strona www) oferujemy łącze symetryczne z opcją doprowadzenia do lokalizacji z odpowiednią ofertą przyłącza.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

– Niezawodny dostęp do krajowych i zagranicznych zasobów Internetu
– Minimalne opóźnienia pakietów
– Niezbędną ilość adresów IP (status LIR)
– Transmisja L2 do dowolnego węzła w Polsce
– Transmisja danych w protokole BGP (własny AS)
– Dosył sygnału łączem radiowym (w paśmie licencjonowanym) lub światłowodowym
– Gwarancję jakości usług (SLA)
– Profesjonalną pomoc i wsparcie techniczne

SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW

Oferujemy profesjonalne spawanie światłowodów. Każde zapytanie będziemy rozpatrywać indywidualnie

Zainteresowała Cię nasza oferta

Napisz do nas

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.